Temmuz 2, 2022

Galatasaray’ın Avrupa Yolculuğu Jokerbet TV’de!

UEFA Avrupa Ligi’nde bir aylık aranın ardından heyecan yeniden başlıyor. Geçtiğimiz sezonun sonunda Almanya’nın kentlerinde oynanan sekizli finalin sonucunda Sevilla, tarihinde 6. kez UEFA Avrupa Ligi kupasını müzesine götürmüştü. Bu sezon da pandemi şartları nedeniyle tek maçlı eliminasyon sistemiyle oynanmaya başlandı. Bu kupada da, tıpkı Şampiyonlar Ligi’nde olduğu gibi, play-off turuna kadar tüm eşleşmeler tek maç üzerinden oynanacak. Kupaya ilk başlayacak ekip olan Galatasaray ise, 2000’de elde ettiği bu kupayı tekrardan kazanmak niyetinde.

Kupadaki dört temsilcimizden Galatasaray, bu hafta oynanacak 2. ön eleme turuyla Avrupa macerasına start verirken; ligi Galatasaray’ın üstünde bitiren Alanyaspor ve Şampiyonlar Ligi’nden elenen Beşiktaş ise bir sonraki turda kupaya dahil olacak. Ligde 4. olarak UEFA elemelerine en üst turda girmeye hak kazanan Sivasspor ise, play-off turunda kupaya merhaba diyecek.

Avrupa’daki temsilcilerimizin maçlarının televizyon yayınları ise, şifreli kanallardan olacak. Bu nedenle online maç izleme platformlarının birbiriyle olan yarışı da son derece önem kazanacak. Kalite ve hızıyla güven veren Jokerbet TV ise, Avrupa maçlarının en güvenilir yayıncısı olmayı bu yıl da sürdüreceğinden son derece emin.

Dünya’daki Her Spor Jokerbet TV’de!

Online maç izleme siteleri içerisinde, kaliteli yayıncılık anlayışıyla en üst sırada olan jokerbettv31; eleme turlarıyla başlayan Avrupa’nın dev turnuvalarında da tarihi performanslar vermeye hazırlanıyor. Kesintisiz, HD ve reklamsız yayınlarıyla futbol severlerin en sevdiği spor sitelerinin başında gelen Jokerbet TV; en kaliteli yayınları hızlı bir şekilde aktarmasıyla da farkını ortaya koyuyor.

Dünya üzerindeki her sporun yayınına anında ulaşabileceğiniz Jokerbet TV, maç yayını olmayan spor sitelerinin özelliklerini de bünyesinde barındırıyor. Maç özetleri, geçmiş maçların istatistikleri ve oynanan maçların canlı skorlarını bünyesinde barındıran site; spordaki aksiyonları takip etmek için en iyi alan konumunda.

Maç izleme esnasında yalnızca web sitesine mahrum bırakmayan bir sistemi de bu yıl içerisinde tanıtan jokerbettv31; Android uygulaması sayesinde, internetin bulunduğu her bölgede ve her cihazda yayın yapabilme imkanına kavuştu. Artık sporun heyecanını istediğiniz her yerde yaşayabilirsiniz.